Реконструкція та ремонт в парк-готелі «Мармарис»

2017 рік ознаменувався для готелю «Мармарис» масштабними змінами. Був зроблений ремонт в номерах, реконструкція території, з’явилися нові послуги – дозвілля тут став цікавішим і комфортним.

На прохання гостей у вартість проживання тепер включено харчування по системі «Напівпансіон» – сніданок з 7:30 до 10:00 та обід / рання вечеря з 13:00 до 18:00. Щоб це стало можливим, ми оновили кухню, закупили нове кухонне обладнання і навіть провели конкурс для відбору кращих кухарів.

Також ми організували трансфер на море – кожні 20 хвилин від готелю на пляж і в порт їде автобус. Для тих, хто не хоче їхати на море, були встановлені нові дитячі та дорослі басейни. А влітку 2019 року гостей чекає ще одна розвага – сучасний міні-аквапарк з гірками для дітей і дорослих!

Під час ремонту змінилася і зелена територія «Мармаріса». Тепер вона оформлена в кращих традиціях ландшафтного дизайну, з’явилися нові альтанки, що робить прогулянки ще більш затишними і приємними.

Серйозно подумали ми і про дитяче дозвілля – зробили ремонт на дитячому майданчику, встановили великі і маленькі батути, і навіть дитячий кінотеатр, де можна подивитися улюблений мультик на ніч.

Всі наші старання виправдалися вже в 2018 році – парк-готель «Мармарис» став генеральним партнером по розміщенню гостей, учасників і запрошених зірок фестивалю «Чорноморські ігри» – найпрестижнішого і масштабного дитячого благодійного фестивалю на всій території України.Свяжитесь с нами!