Форма бронювання

Бронювання житла в Скадовську

Забронювати номер в парк-готелі «Мармарис» — значить відмінно провести час на курорті розташованому на березі Чорного моря в Скадовську. Для цього вам потрібно зробити всього кілька простих дій і номер буде вже за вами зарезервований. І коли ви приїдете, він буде вас чекати — чистий, з усіма зручностями і приємним видом з вікна. Бронь гарантує, що ви зможете провести свою відпустку на пляжі в певний період.

Як забронювати номер в парк-готелі «Мармарис»:
  • На рецепшині по приїзду на відпочинок;
  • За допомогою форми бронювання на офіційному сайті готелю;
  • Через відділ бронювання по одному із зазначених телефонів.

Послуга бронювання надається клієнтам безкоштовно. Для підтвердження броні необхідно внести передоплату. Зв'язатися з нашими менеджерами по бронюванню можна по телефону +38 (068) 145-19-03

Готель «Мармарис» пропонує гостям для розміщення такі номери як «Стандарт» для 2-, 3-, 4-х осіб, «Студійні апартаменти» дворівневі, «апартаменти» на 4-х осіб з кухнею, «Студійний люкс», 2-кімнатний 4-5 місцевий. У вартість проживання входить харчування. За кожним номером закріплена літня тераса, намети і літні меблі.

Важливо знати! Вартість відпочинку в «Мармарисі» середня, як і в інших курортних готелях Скадовська. Обслуговування та проживання цілком відповідає стандартам якості.

Забронюй житло на морі в Скадовську заздалегідь — це важливо!

Працівники готелю настійно рекомендують резервувати номер на офіційному сайті або по телефону. Адже «Мармарис» досить популярний серед мандрівників. З тієї ж причини настійно радимо вибирати раннє бронювання. В цьому випадку ви зможете вибрати відповідний номер по зручностям, площі і ціні. І, звичайно ж, вибрати ідеальні дати для відпустки. Переваги раннього бронювання:

  • У несезонний період ціни на проживання набагато нижче. Можна заощадити до 40%;
  • Можливість забронювати ідеальний номер для проживання ще в січні-лютому;
  • Якщо терміни відпустки узгоджені заздалегідь, вирішити всі питання вийде ще зимою. А коли час відпустки настане вам нічого більше не потрібно буде робити — всього лише сісти на транспорт і чекати приїзду і заселення.
Свяжитесь с нами!