Скадовськ — це місто, в якому повно рослин, в тому числі і вічнозелених. Він славиться своїми зеленими площами, посадженими туями, деревами акації, тополями і кущами бузку. Але все ж море Скадовська відомо жителям України більше. Воно насичене йодом, бромом, сірководнем та іншими мікроелементами, які корисні при багатьох захворюваннях. Морська вода застосовується в процедурах, які призначаються при хворобах дихальної системи.

Особливості моря в Скадовську

Варто відразу зрозуміти, що в місті немає відкритого виходу в море — жителі Скадовська і приїжджі загоряють і купаються в Джарилгацькій затоці. А якщо хочеться повноцінно поплавати, займатися спортом, радимо відправитися на острів Джарилгач. Пляжів в місті досить:

  1. Пустельні, на яких відпочиває мало людей;
  2. Обладнані, що знаходяться поруч з готелями, базами відпочинку та пансіонатами;
  3. Прилеглі до санаторіїв та інших медичних закладів. На них відпочивають тільки пацієнти, і в літню пору потрапити туди звичайним туристам не вийде.

Морське узбережжя в місті

Температура води Чорного моря в Скадовську трохи вище, ніж на інших курортах. І це не дивно, адже затока абсолютно неглибока, а її пологе дно складається з мулу і глини. Також відзначимо, що в затоці осідає велика кількість водоростей, які, до того ж, вважаються корисними в лікуванні деяких захворювань. Деяких людей бентежить запах мулу і глини, який більш помітний в безвітряну погоду. Але корисні властивості води і повітря, перекривають всі недоліки пляжів.

Скадовськ на Чорному морі ідеальне для відпочинку з дітьми. Адже в неглибокому і теплому морі дитина зможе дуже довго гратися і купатися. А в цей час батьки відпочиватимуть самостійно, позасмагати на пляжі і не переживати про його безпеку. Крім того, погодні умови позитивно впливають на здоров’я відпочиваючих, зміцнюють імунітет, як дорослих, так і дітей. Нерідко лікарі прописують купання в насиченій йодом і бромом воді при лікуванні хронічних хвороб. Знаходження у морі Скадовська буде набагато корисніше і дешевше, ніж проходження курсу лікувальних ванн в санаторіях. Найголовніший пляж і набережна знаходиться в центральній частині міста. Там же є спеціально обладнані спуски в море, у вигляді сходів.
Номери в Скадовську біля моря можна зняти за будь-яку ціну, в залежності від розташування і зручностей, якими володіє готель.

Море на острові Джарилгач

Ті, хто їдуть відпочивати без дітей, завжди можуть відправитися на пляжі острова Джарилгач. Тут є вихід у відкрите море і завжди можна зайнятися водними видами спорту. Вода тут трохи холодніше, і це зрозуміло, адже море тут набагато глибше. Тут же знаходиться більше 400 озер з солоною водою і проживає безліч тварин, занесених до Червоної книги України.
Слід зазначити, що це єдиний безлюдний острів на території України і навіть у всій Європі. Тому відпочиваючи на пляжах Джарилгача і купаючись в морі, вам ніхто не буде заважати.
Знімати номер біля моря в Скадовську не обов’язково, адже на Джарилгач регулярно відправляються рейсові катери, також є комерційні перевізники. Острів обладнаний туалетами, роздягальнями, душами, є пост рятувальників, з якого стежать за безпекою відпочиваючих.
Вартість проживання подобово в Скадовську різна. У готелі «Мармарис» ви завжди можете вибрати собі житло за смаком — з додатковими зручностями або без них. Якщо море для вас не першочергово, ви завжди можете не вирушати в місто, а відпочити біля басейну, яких в готелі відразу 4, як для дорослих, так і дітей.

Свяжитесь с нами!