На території готелю «Мармарис» є ресторан з двома літніми майданчиками і lounge-баром на даху. Для відпочиваючих біля басейнів, працює pool-menu і 2 бари – ви зможете скуштувати різноманітні закуски, напої і справжню італійську піцу.
Lounge-зона на даху – головна особливість готелю. Тут можна випити оригінальні коктейлі, покурити кальян, зробити Селфі на тлі Скадовська і просто розслабитися під приємну музику.

У вартість проживання входить харчування по системі «напівпансіон». Кожен гість може вибрати страви із запропонованого меню. Замовляти їжу необхідно заздалегідь – за один день. У «напівпансіон» входить сніданок і обід / рання вечеря. Для зручності постояльців, час обіду в готелі – з 13:00 до 18:00. У меню представлені ресторанні і дієтичні страви, також є окреме меню для дітей.

После 19:00 ресторан функціонує за системою a La Carte – можна замовити вишукані страви від нашого шеф-кухаря і насолодитися живими виступами музикантів. Це не входить у вартість і оплачувати замовлену їжу потрібно окремо. У ресторані представлено дуже різноманітне меню. Страви поєднують в собі прекрасний смак, ситість і корисність, вони допомагають отримати необхідний заряд бадьорості і гарного настрою.

Свяжитесь с нами!